müügitingimused

Saunauks.ee veebipoe müügitingimused

Täname, et olete otsustanud osta ukse Saunapartner OÜ-lt.

Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Tellimine on väga lihtne, valige endale sobivad uksed ja tooted ning lisage Ostukorvi.
Täitke Ostukorvis kohustuslikud väljad ja vajutage nuppu Kinnita tellimus. Valige endale sobiv kauba kättesaamise viis. Tellimuse esitamisel saate oma meiliaadressile tellimuse kinnituse. Tellimuse eest tasumiseks on aega 3 päeva, kui selle aja jooksul ei ole tellimuse eest tasutud, tellimus tühistatakse. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Saunapartner OÜ arvelduskontole. Raha laekumisel saadetakse Teile müügiarve.

Laotoodete tarneaeg kulleriga on kuni 1-5 tööpäeva. Ise järgi tulemisel saadetakse kauba väljastuse info koos müügiarvega.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel. Tellijale pakutakse asendustoodet või tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest.

Eritellimuse päringuvorm

Kui olemasolevate uste seas ei ole täpselt sellist ust nagu soovite, täitke päringuvorm ning teeme teile vastava hinnapakkumise hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale päringu saamist.

Sauna klaasseinte ja dushiseinte puhul saatke meile päring, täpsustame vajadusel detaile ja teeme hinnapakkumise.

Hinnapakkumise sobivusel saadame Teile ettemaksu arve millest tuleb tasuda tellimuse kinnitamiseks vähemalt 50% ette misjärel alustatakse tellimuse täitmist. Toote valmimisel teavitameTeid ning toode väljastatakse peale ülejäänud arve tasumist.

Eritellimuste täitmise aeg on kuni 28 päeva, eranditest teavitatakse.

Isikuandmete kasutamine
Isikuandmetest küsime ainult vajalikke andmeid tellitud kauba kohaletoimetamiseks ja tellimuse info edastamiseks: Nimi, telefoninumber, meiliaadress ja kohaletoimetamise aadress. Me ei  kasuta meiliaadressi ostjale uudiskirjade ning pakkumiste saatmiseks e-maili aadressile. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Kauba tarneaeg ja võimalused

Veebipoest tellitud kauba saab kätte tellimuse vormistamisel märgitud kohaletoimetamise viisil.

Kulleriga – Kauba saatmiskulud kannab ostja. Tarnehind kuni kahele uksele on 35.- välisukseni. Saartele veol võidakse kohaldada lisatasu. Kui ostukorvis on rohkem kui 2 ust, võetakse Teiega ühendust ning tehakse transpordile vajadusel täiendav hinnapakkumine ja selle kinnitamisel saadetakse kliendile arve. Uksi ei väljastata enne kui täiendav transpordihind on laekunud Saunapartner OÜ arveldusarvele.

Ostetud kauba saadame kulleriga peale kauba eest tasumist. Kuller toimetab kauba kohale 1-5 tööpäeva jooksul sõltuvalt piirkonnast.

Tulen ise järgi – Kui valisite võimaluse, et tulete tootele ise järgi Kadaka tee 2, Tallinn, palume kauplusesse järele tulla 7 päeva jooksul peale arve tasumist.

Pakiautomaat – väikeste toodete puhul (n. käepidemed) valige transpordiks sobiv pakiautomaat. Valik ei kehti suurtele toodetele.

Kauba tagastamine
Kui Teieni jõudnud kaup on ebasobiv ja soovite seda meile tagastada, siis teavitage sellest mitte hiljem kui 14 päeva pärast kauba kätte saamist. Saatke tagastamissoov e-maili peale koos toote ning tagastamispõhjuse kirjeldusega.
Tagastada saab vaid kaupa, mida ei ole kasutatud, avasse paigaldatud (uks) ning kuidagi kahjustatud. Tagastatav kaup peab olema korrektselt pakendatud.
Kauba tagastamise kulud tasub Tellija välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule.

Tehingust taganemisel tagastame kliendile tema poolt tasutud summad, sh toote kliendile toimetamise tasu, kandes tagastatava summa Kliendi pangakontole viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest ja tagastatud toote jõudmisest ettevõtjani.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud ja üle vaadanud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Pakend

Uste ümbrispakend on papp ja pakkekile. Ukse ümber olev papp viige papikonteinerisse ja pakkekile segapakendi konteinerisse, et suunata pakendid taaskasutusse. TVO pakendipunktide asukohad: https://www.tvo.ee/pakendipunktid.

Sorteerimisjuhised leiad ka kuhuviia.ee lehelt

Pakendiinfo link

Intellektuaalne omand
Saunapartner OÜ veebilehe sisu (sealhulgas kõik pildid ja tekstid) kuulub Saunapartner OÜ-le ning on kaitstud intellektuaalse omandi kaitset reguleerivate õigusaktidega.